Etap 1:
Rysunek przedstawia widok poprawnie złożonej części ogrodzenia wykonanego z koszy gabionowych.
Etap 2:
Słupki stabilizujące osadza się w betonowych pęczkach. Na kosz o długości 250cm przypada po dwa słupki stabilizacyjne. Na rysunku przedstawiono również betonową ławę wraz ze zbrojeniem.
Etap 3:
Rysunek przedstawia widok poprawnego połączenia dwóch koszy np. w ścianę ogrodzenia. Kosze (dłuższe panele obu koszy) łączy się ze sobą za pomocą dwóch elementów w kształcie litery "L" (kolor czerwony) skręcanych śrubą. Pomiędzy koszami znajduje się krótszy bok, który rozdziela dwa kosze o długości 250cm. Krótszy bok łączy się do prętów pionowych jednego z kosza za pomocą spinek zaginanych (kolor czerwony). Tak jak przedstawiono to na rysunku poniżej.
Etap 4:
Rysunek przedstawia poprawnie połączone kosze za pomocą spinek skręcanych i boku rozdzielającego kosze połączonego za pomocą spinek zaginanych.
Etap 5:
Rysunek przedstawia widok poprawnie umieszczonych spinek skręcanych i spinek zaginanych.
Etap 6:
Rysunek przedstawia poprawnie umieszczony i zamocowany łącznik (kolor czerwony). Łącznik za pomocą blachowkrętu i elementu w kształcie litery "L" (kolor ciemnoszary) jest przykręcony do słupka stabilizującego.
Etap 7:
Łącznik do poziomych prętów bocznego panelu kosza mocuje się za pomocą elastycznego drutu (kolor ciemnoszary), w taki sposób jak pokazano to na rysunku, czyli skręcając końcówki drutu wzajemnie ze sobą. Ustawienie kosza reguluje się za pomocą przesuwania łącznika względem słupka. Uprzednio poluzowując blachowkręt, a następnie dokręcając w celu zachowania aktualnego ustawienia kosza.
Etap 8:
Rysunek przedstawia poprawnie umieszczone spinki zaginane, które łączą boki kosza ze sobą, w tle widoczne jest stężenie z drutu.
Etap 9:
Rysunek przedstawia wizualizację części ogrodzenia wykonanego z koszy gabionowych. Na rysunku można dostrzec wszystkie elementy i spinki.